הסכם כתוב וחתום בין הלקוח\ה לבין החברה / הובלות בירושלים

הסכם כתוב וחתום בין הלקוח\ה לבין החברה: ישנם לקוחות אשר חשים מודאגים מכך שהם מפקידים את התכולה יקרת הערך שלהם בידיים של אנשים זרים ביותר.

הם אולי חשים לחוצים מכך וחשים כי כלל הרכוש והציוד שלהם מופקד בידיים לא אמינות ובעצם מאיפה להם לדעת מה יעשו עם הרכוש שלהם ועם המוצרים או הסחורה יקרת הערך שלהם אשר הם צריכים ורוצים להעביר למקום בטוח.
לפיכך, לקוחות רבים חשים כי הם זקוקים לאיזה אישור על כך שהם אכן יקבלו את הכסף שלהם בזמן הנכון.

הובלות בשדרות

לפיכך, לקוחות רבים רוצים כי כלל תנאי ההובלה יהיו מעוגנים בתוך הסכם כתוב וחתום בין הלקוח\ה לבין חברת ההובלות או כל חברה אחרת אשר את שירותיה את צריכים.

לכן, לקוחות רבים פונים אלינו בכדי שנסייע להם.

החברה שלנו מספקת עבור כלל לקוחותיה הסכם כתוב וחתום אשר כולל את כלל הגורמים השונים אשר מהווים השפעה על המחיר הסופי אשר הלקוח\ה ישלמו בסופו של דבר ובעצם קיים פירוט של הגורמים השונים אשר משפיעים על המחיר של כל שירות. כך למשל, ירון בן 32 מאזור רמת השרון היה צריך להעביר את בית העסק שלו אשר מתמקצע בתחום של מכירת ציוד כתיבה וציוד משרדי לאזור נתניה.

הובלות דירה ברעננה

הוא רצה לישון בשקט בלילה ולהיות בטוח כי אכן כלל הציוד המשרדי וכלל ציוד הכתיבה אכן יועבר למקום היעד ללא בעיות או תקלות מיותרות.

ירון רצה לדעת כי כלל הציוד מופקד בידיים אמינות ומקצועיות ביותר ועם כל הכבוד לחברה שלנו ולנציגים המקצועיים אשר הסבירו לו על אופן תפקודה של החברה ורמת המקצועיות של החברה הוא גם היה זקוק לאיזה אישור בכתב בנושא זה.

ירון כתב לנו-" אתם ממש מקצועיים ובהתחלה היססתי וגם חששתי להפקיד את הציוד יקר הערך של העסק שלי בידיים שלכם אך בסופו של דבר ראיתי כי אתם מאוד מנוסים ובעלי רמת מהימנות גבוהה ביות ואתם סיפקתם לי הסכם בכתב וזאת לאחר פגישה אישית עם נציג מקצועי מטעם החברה שלכם ובתוך ההסכם היו מפורטים כל תנאי ההובלה כולל המחירים של כל שירות וגם סעיפים מפורטים ביותר אשר מתייחסים לגובה הביטוח וגם גובה הפיצויים אשר מגיעים לי במקרה של כל סוג של נזק לציוד או לרכוש ואני הבנתי כי אפשר בהחלט לסמוך עליכם וכי אני יכול לישון טוב ולהיות רגוע מאוד בנוגע לאיכות השירותים אשר אתם מעניקים לכלל הלקוחות וגם בנוגע לשלמות וטיב הציוד שלי.

הובלות באופקים

אתם באמת ואתם גם מספקים שירותי אריזה וארזתם לי היטב את כלל הרכוש והציוד אשר הייתי צריך להעביר מרמת השרון לנתניה וגם כלל הציוד נארז בצורה נהדרת. המון תודות לכם ואני בהחלט לא אהסס לפנות אליכם גם בעתיד במידה ואצטרך להיעזר בשירותי ההובלה, האריזה וגם הבנתי שאתם מספקים שירותי הובלה ושליחויות בתוך הארץ וגם לחו"ל אז זה גם נראה לי כמו תחום אשר יכול להיות שאני אזדקק לשירותים שלכם בעתיד.

כמובן שבסופו של דבר כלל הציוד עבר ללא בעיות או נזקים או שריטות אבל ההסכם בהחלט תרם לשקט הנפשי שלי ועל כך אני מודה לכם מאוד

שירותי אחסנה במחסני רז שרותי אחסון

אנחנו ניקח על עצמנו את כל הדאגות, בין אם זה מעבר דירה או הובלת פריטים בודדים.

חברתנו פועלת בשוק משנת 2002. 4 כללי זהב של החברה: מקצועיות, אדיבות, מהירות ורצון טוב. מעברי דירה קורים היום לעתים קרובות. אנשים קונים או שוכרים דירה, זוגות צעירים עוברים לגור עם ההורים או להפך – עוברים לבית משלהם. מעבר דירה יכול להיות אירוע נעים בחיים שלכם. ואנחנו נעשה מקסימום מאמצים על מנת שתזכרו את היום הזה בשמחה!

One Response to הסכם כתוב וחתום בין הלקוח\ה לבין החברה / הובלות בירושלים

  1. הובלות בירושלים הגיב:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *